top of page

Školení pro ŘIDIČE - PŘIPRAVUJE SE !!! 

Pokud jste řidič, pravděpodobně jste se někdy setkali se stresovou situací za volantem. Ať už jste začátečník, profesionál nebo senior, psychologické školení pro řidiče vám může pomoci zlepšit vaše dovednosti, sebevědomí a pohodu. Na našem školení se naučíte, jak čelit různým výzvám, které vás mohou potkat na silnici, jako je agresivita, pomalá a rychlá jízda, alkohol či návykové látky, monotónní řízení nebo únava. Také se dozvíte, jak si udržet motivaci, kvalitu života a radost z jízdy. Naše školení jsou přizpůsobena vašim potřebám a zkušenostem. Můžete si vybrat z následujících možností:

  • Školení pro začínající řidiče s tématikou stresu za volantem. Na tomto školení se zaměříme na to, jak překonat strach a nervozitu z jízdy, jak si zvyknout na různé situace na silnici, jak komunikovat s ostatními účastníky provozu a jak si zachovat klid a kontrolu.

  •  

  • Školení pro řidiče profesionály zaměřené na strategie zvládání stresu. Na tomto školení se zaměříme na to, jak si poradit s dlouhodobým a opakovaným stresem z práce, jak si udržet koncentraci a pozornost při monotónním řízení, jak si zajistit dostatečný odpočinek a relaxaci a jak si předcházet únavě a vyhoření.

  •  

  • Školení pro řidiče seniory zaměřené na hladinu stresu, na motivaci, na kvalitu života. Na tomto školení se zaměříme na to, jak si udržet aktivní a bezpečný životní styl i ve vyšším věku, jak si zachovat chuť k jízdě a radost z ní, jak si poradit s možnými fyzickými či psychickými omezeními a jak si vytvořit podporující prostředí.

bottom of page